KONST / Litografier / Färglitografi 13557001
nr 1355 7001
Plura Jonsson
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 275/290. Motivet: 51x39 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:55:29
29/9 22:10:28
19 okt
Plura Jonsson
Läs mer om Plura Jonsson